Nejčastější otázky a odpovědi

Vážení rodiče,

v tomto týdnu se nám sešlo několik opakujících se dotazů, na které si dovolujeme Vám zaslat odpovědi.

Ještě jedna prosba od nás. Pokud jste si nechali vystavit v březnu fakturu, nezplatili jste ji a nebudete pokračovat, dejte nám, prosím, vědět. Musíme vystavit storno fakturu, abychom mohli uplatnit vratku za již zaplacené DPH.

Přejeme krásný víkend a v průběhu příštího týdne se těšíme na viděnou.

Michaela Šeborová

 • Je potřeba nosit ve Studiu Motýlek roušku?
  Ano, pokud nebudete v bazénu nebo u stolečku v herně. Insruktoři a personál budou mít ochranné štíty. Toto opatření bude platit do doby než ho zruší Vláda ČR.
 • Jsou k dispozici dezinfekční prostředky?
  Ano, u vchodu a na toaletách budete mít k dispozici námi zajišťované vhodné a hygienickou stanicí schválené antibakteriální a virucidní dezinfekční prostředky.
 • Proč máme v Auksysu pouze dvě lekce, když jsme platili celý kurz?
  Lekce v období od 25. 5. do 5. 6. jsou náhrady za neuskutečněné lekce po 12. 3., z kurzu leden až březen 2020, kdy byl náš provoz z nařízení Vlády ČR uzavřen. Další kurz, který měl být od dubna do června bude od 8. 6. do 26. 6., a pak pokračovat od 1. 9. do 9. 11.
 • Mohu nastoupit do kurzu až v září?
  Ano, můžete, ale je potřeba si první tři lekce v kurzu řádné omluvit v rezervačním systému Auksys. Na tyto lekce vám bude vystaven kredit, o který si můžete napsat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Platnost těchto kreditů bude 6 měsíců od doby vystavení a budou nastaveny od začátku nového kurzu.
 • Budete mít plavání o prázdninách?
  Ano, budeme. Můžete si na ně zakoupit počet volných kreditů, který vám bude vyhovovat. O možnosti zápisu budete informování na začátku června.
 • Je možné stornovat zaplacené kurzovné na probíhající nebo následující kurz?
  V tuto chvíli již ne. Tato možnost byla v průběhu měsíce dubna, kdy jste obdrželi informační mail. O žádné lekce ale nepřijdete, můžeme vám je převést na kredity.
 • Je možné vrátit zpět v lednu až březnu omluvené lekce, když chceme do kurzu přijít?
  Ano, je to možné. Napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo info@studio-motylek. cz.
 • Je možné si převést kurzovné z plavání na cvičení, případně mezi sourozenci?
  Ano, obě varianty jsou možné.